    Murata Electronics CSTNE24M0VH3C000R0
    Part No.:
    CSTNE24M0VH3C000R0
    Package:
    3-SMD, Non-Standard
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedCSTNE24M0VH3C000R0.pdf
    Description:
    3.2X1.3MM 24.0MHZ CERAMIC RESONA
    Series:
    CERALOCK® CSTNE
    Package/Case:
    3-SMD, Non-Standard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Active
    Type:
    Ceramic
    Frequency:
    24 MHz
    Frequency Stability:
    -0.11, +0.15%
    Frequency Tolerance:
    ±0.07%
    Features:
    Built in Capacitor
    Capacitance:
    15 pF
    Impedance:
    40 Ohms
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 125°C
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
    Height:
    0.039" (1.00mm)
    1. How to order CSTNE24M0VH3C000R0 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the CSTNE24M0VH3C000R0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CSTNE24M0VH3C000R0?
    Image CSTNE24M0VH3C000R0
    Part Number CSTNE24M0VH3C000R0
    Manufacturer Murata Electronics
    Series CERALOCK® CSTNE
    Package/Case 3-SMD, Non-Standard
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Product Status Active
    Type Ceramic
    Frequency 24 MHz
    Frequency Stability -0.11, +0.15%
    Frequency Tolerance ±0.07%
    Features Built in Capacitor
    Capacitance 15 pF
    Impedance 40 Ohms
    Operating Temperature -40°C ~ 125°C
    Mounting Type Surface Mount
    Size / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
    Height 0.039" (1.00mm)