    Murata Electronics CSTNE20M0V510000R0
    Part No.:
    CSTNE20M0V510000R0
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedCSTNE20M0V510000R0.pdf
    Description:
    CERAMIC RES 20.0000MHZ 5PF SMD
    Frequency:
    20 MHz
    Frequency Stability:
    ±0.3%
    Frequency Tolerance:
    ±0.5%
    Capacitance:
    5 pF
    Impedance:
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
    Height:
    0.032" (0.80mm)
    1. How to order CSTNE20M0V510000R0 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the CSTNE20M0V510000R0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CSTNE20M0V510000R0?
    Image CSTNE20M0V510000R0
    Part Number CSTNE20M0V510000R0
    Type Ceramic
    Frequency 20 MHz
    Frequency Stability ±0.3%
    Frequency Tolerance ±0.5%
    Features Built in Capacitor
    Capacitance 5 pF
    Impedance -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Mounting Type Surface Mount
    Size / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
    Height 0.032" (0.80mm)