    Murata Electronics CSTCV40M0X51Q-R0
    Part No.:
    CSTCV40M0X51Q-R0
    Package:
    3-SMD, Non-Standard
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedCSTCV40M0X51Q-R0.pdf
    Description:
    CER RESONATOR
    Package/Case:
    3-SMD, Non-Standard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Obsolete
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Size / Dimension:
    0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
    Height:
    0.051" (1.30mm)
    1. How to order CSTCV40M0X51Q-R0 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the CSTCV40M0X51Q-R0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CSTCV40M0X51Q-R0?
    Image CSTCV40M0X51Q-R0
    Part Number CSTCV40M0X51Q-R0
    Manufacturer Murata Electronics
    Series *
    Package/Case 3-SMD, Non-Standard
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Product Status Obsolete
    Operating Temperature -
    Mounting Type Surface Mount
    Size / Dimension 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
    Height 0.051" (1.30mm)