    Ferroxcube E64/10/50-3C95-G1500
    Part No.:
    E64/10/50-3C95-G1500
    Description:
    Ferrite Misc
    Width:
    1. How to order E64/10/50-3C95-G1500 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the E64/10/50-3C95-G1500 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of E64/10/50-3C95-G1500?
    Manufacturer Ferroxcube Ferroxcube Ferroxcube Ferroxcube Ferroxcube
    Series - - - - -
    Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    Product Status Active Active Active Active Active
    Core Type E E E E E
    Material 3F36 3F4 3C95 3C92 3C90
    Finish Uncoated Uncoated Uncoated Uncoated Uncoated
    Height 0.402" (10.20mm) 0.402" (10.20mm) 0.402" (10.20mm) 0.402" (10.20mm) 0.402" (10.20mm)
    Length 2.520" (64.00mm) 2.520" (64.00mm) 2.520" (64.00mm) 2.520" (64.00mm) 2.520" (64.00mm)
    Width 2.000" (50.80mm) 2.000" (50.80mm) 2.000" (50.80mm) 2.000" (50.80mm) 2.000" (50.80mm)