    Vishay Sprague 134D337X9075T6
    Part No.:
    134D337X9075T6
    Manufacturer:
    Vishay Sprague
    Category:
    Tantalum Capacitors
    Package:
    Axial, Can
    Description:
    CAP TANT 330UF 10% 75V AXIAL
    Shipping
    Inventory:55
    Manufacturer:
    Vishay Sprague
    Series:
    HI TMP®, 134D
    Packaging:
    Tray
    Product Status:
    Active
    Capacitance:
    330 µF
    Tolerance:
    ±10%
    Voltage - Rated:
    75 V
    Type:
    Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance):
    1Ohm
    Operating Temperature:
    -55°C ~ 200°C
    Lifetime @ Temp.:
    Mounting Type:
    Through Hole
    Size / Dimension:
    0.390" Dia x 0.766" L (9.91mm x 19.46mm)
    Height - Seated (Max):
    Lead Spacing:
    Manufacturer Size Code:
    T
    Ratings:
    Features:
    Wet Tantalum
    Failure Rate:
    Grade:
    Qualification:
    1. How to order 134D337X9075T6 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the 134D337X9075T6 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 134D337X9075T6?
    Image 134D337X9075T6
    Part Number 134D337X9075T6
    Manufacturer Vishay Sprague
    Series HI TMP®, 134D
    Packaging Tray
    Product Status Active
    Capacitance 330 µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 75 V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 200°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Through Hole
    Size / Dimension 0.390" Dia x 0.766" L (9.91mm x 19.46mm)