    Taitien XZDCELNANF-30.000000
    Part No.:
    XZDCELNANF-30.000000
    Manufacturer:
    Taitien
    Category:
    Crystals
    Package:
    4-SMD, No Lead
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedXZDCELNANF-30.000000.pdf
    Description:
    CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
    Manufacturer:
    Taitien
    Series:
    XZ
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Active
    Type:
    MHz Crystal
    Frequency:
    30 MHz
    Frequency Stability:
    ±30ppm
    Frequency Tolerance:
    ±20ppm
    Load Capacitance:
    12pF
    ESR (Equivalent Series Resistance):
    80 Ohms
    Operating Mode:
    Fundamental
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Ratings:
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Supplier Device Package:
    Size / Dimension:
    0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
    Height - Seated (Max):
    0.022" (0.55mm)
    1. How to order XZDCELNANF-30.000000 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the XZDCELNANF-30.000000 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of XZDCELNANF-30.000000?
    Image XZDCELNANF-27.120000 XZDCELNANF-30.000000
    Part Number XZDCELNANF-27.120000 XZDCELNANF-30.000000
    Manufacturer Taitien Taitien
    Series XZ XZ
    Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
    Product Status Active Active
    Type MHz Crystal MHz Crystal
    Frequency 27.12 MHz 30 MHz
    Frequency Stability ±30ppm ±30ppm
    Frequency Tolerance ±20ppm ±20ppm
    Load Capacitance 12pF 12pF
    ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms 80 Ohms
    Operating Mode Fundamental Fundamental
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Ratings - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount
    Supplier Device Package - -
    Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm) 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm) 0.022" (0.55mm)