    Taitien XVHCELNANF-25.000000
    Part No.:
    XVHCELNANF-25.000000
    Manufacturer:
    Taitien
    Category:
    Crystals
    Package:
    4-SMD, No Lead
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedXVHCELNANF-25.000000.pdf
    Description:
    CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
    Manufacturer:
    Taitien
    Series:
    XV
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead
    Packaging:
    Strip
    Product Status:
    Active
    Type:
    MHz Crystal
    Frequency:
    25 MHz
    Frequency Stability:
    ±30ppm
    Frequency Tolerance:
    ±30ppm
    Load Capacitance:
    20pF
    ESR (Equivalent Series Resistance):
    45 Ohms
    Operating Mode:
    Fundamental
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Ratings:
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Supplier Device Package:
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.039" (1.00mm)
    1. How to order XVHCELNANF-25.000000 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the XVHCELNANF-25.000000 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of XVHCELNANF-25.000000?
    Image XVHCELNANF-25.000000 XVHCELNANF-14.318180 XVHCELNANF-24.000000 XVHCELNANF-8.000000
    Part Number XVHCELNANF-25.000000 XVHCELNANF-14.318180 XVHCELNANF-24.000000 XVHCELNANF-8.000000
    Manufacturer Taitien Taitien Taitien Taitien
    Series XV XV XV XV
    Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
    Packaging Strip Strip Strip Strip
    Product Status Active Active Active Active
    Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
    Frequency 25 MHz 14.31818 MHz 24 MHz 8 MHz
    Frequency Stability ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
    Frequency Tolerance ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
    Load Capacitance 20pF 20pF 20pF 20pF
    ESR (Equivalent Series Resistance) 45 Ohms 55 Ohms 45 Ohms 100 Ohms
    Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Ratings - - - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)