    Taitien TXEBBLSANF-26.000000
    Part No.:
    TXEBBLSANF-26.000000
    Manufacturer:
    Taitien
    Category:
    Oscillators
    Package:
    4-SMD, No Lead
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedTXEBBLSANF-26.000000.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
    Manufacturer:
    Taitien
    Series:
    TX
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Active
    Base Resonator:
    Crystal
    Type:
    VCTCXO
    Frequency:
    26 MHz
    Function:
    Output:
    Clipped Sine Wave
    Voltage - Supply:
    2.8V ~ 3.3V
    Frequency Stability:
    ±1ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    2mA
    Ratings:
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Supplier Device Package:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.039" (1.00mm)
    1. How to order TXEBBLSANF-26.000000 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the TXEBBLSANF-26.000000 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TXEBBLSANF-26.000000?
    Image TXEBBLSANF-26.000000
    Part Number TXEBBLSANF-26.000000
    Manufacturer Taitien
    Series TX
    Package/Case 4-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Product Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type VCTCXO
    Frequency 26 MHz
    Function -
    Output Clipped Sine Wave
    Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
    Frequency Stability ±1ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 2mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)