    Taitien TTETKLJANF-25.000000
    Part No.:
    TTETKLJANF-25.000000
    Manufacturer:
    Taitien
    Category:
    Oscillators
    Package:
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedTTETKLJANF-25.000000.pdf
    Description:
    XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS
    Shipping
    Inventory:126
    Manufacturer:
    Taitien
    Series:
    TT
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
    Packaging:
    Strip
    Product Status:
    Active
    Base Resonator:
    Crystal
    Type:
    TCXO
    Frequency:
    25 MHz
    Function:
    Output:
    CMOS
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±280ppb
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    6mA
    Ratings:
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Supplier Device Package:
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.083" (2.10mm)
    1. How to order TTETKLJANF-25.000000 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the TTETKLJANF-25.000000 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TTETKLJANF-25.000000?
    Image TTETKLJANF-25.000000 TTETKLJANF-30.720000 TTETKLJANF-10.000000
    Part Number TTETKLJANF-25.000000 TTETKLJANF-30.720000 TTETKLJANF-10.000000
    Manufacturer Taitien Taitien Taitien
    Series TT TT TT
    Package/Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad 4-SMD, No Lead Exposed Pad 4-SMD, No Lead Exposed Pad
    Packaging Strip Strip Strip
    Product Status Active Active Active
    Base Resonator Crystal Crystal Crystal
    Type TCXO TCXO TCXO
    Frequency 25 MHz 30.72 MHz 10 MHz
    Function - - -
    Output CMOS CMOS CMOS
    Voltage - Supply 3.3V 3.3V 3.3V
    Frequency Stability ±280ppb ±280ppb ±280ppb
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max) 6mA 6mA 6mA
    Ratings - - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount
    Supplier Device Package - - -
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm) 0.083" (2.10mm) 0.083" (2.10mm)