    Taitien OCJTDCJANF-25.000000
    Part No.:
    OCJTDCJANF-25.000000
    Manufacturer:
    Taitien
    Category:
    Oscillators
    Package:
    4-SMD, No Lead
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedOCJTDCJANF-25.000000.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
    Manufacturer:
    Taitien
    Series:
    OC
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Active
    Base Resonator:
    Crystal
    Type:
    XO (Standard)
    Frequency:
    25 MHz
    Function:
    Enable/Disable
    Output:
    CMOS
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Frequency Stability:
    ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    8mA
    Ratings:
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Supplier Device Package:
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.059" (1.50mm)
    1. How to order OCJTDCJANF-25.000000 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the OCJTDCJANF-25.000000 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of OCJTDCJANF-25.000000?
    Image OCJTDCJANF-25.000000
    Part Number OCJTDCJANF-25.000000
    Manufacturer Taitien
    Series OC
    Package/Case 4-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Product Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type XO (Standard)
    Frequency 25 MHz
    Function Enable/Disable
    Output CMOS
    Voltage - Supply 2.5V
    Frequency Stability ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Operating Temperature -20°C ~ 70°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 8mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)