    Picker Components PCS15-24A-380A-10ZL
    Part No.:
    PCS15-24A-380A-10ZL
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedPCS15-24A-380A-10ZL.pdf
    Description:
    SSR RELAY 10A 48~440VAC SCREW TE
    Voltage - Input:
    19.2 ~ 28.8VAC
    Voltage - Load:
    48 V ~ 440 V
    Load Current:
    10 A
    On-State Resistance (Max):
    Termination Style:
    Screw Terminal
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 80°C