    Picker Components PCS15-24A-240A-25ZL
    Part No.:
    PCS15-24A-240A-25ZL
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedPCS15-24A-240A-25ZL.pdf
    Description:
    SSR RELAY 25A 48~280VAC SCREW TE
    Voltage - Input:
    19.2 ~ 28.8VAC
    Voltage - Load:
    48 V ~ 280 V
    Load Current:
    25 A
    On-State Resistance (Max):
    Termination Style:
    Screw Terminal
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 80°C