    onsemi P3P623S00BG-08TR
    Part No.:
    P3P623S00BG-08TR
    Manufacturer:
    onsemi
    Category:
    Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
    Package:
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedP3P623S00BG-08TR.pdf
    Description:
    IC CLK EMI REDUCTION FREQ 8TSSOP
    Manufacturer:
    onsemi
    Series:
    Timing-Safe™
    Package/Case:
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Obsolete
    Programmable:
    Not Verified
    Type:
    PLL:
    Yes
    Input:
    Clock
    Output:
    Clock
    Number of Circuits:
    1
    Ratio - Input:Output:
    1:8
    Differential - Input:Output:
    No/No
    Frequency - Max:
    50MHz
    Divider/Multiplier:
    No/No
    Voltage - Supply:
    3V ~ 3.6V
    Operating Temperature:
    0°C ~ 70°C
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Grade:
    Qualification:
    Supplier Device Package:
    8-TSSOP
    1. How to order P3P623S00BG-08TR on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the P3P623S00BG-08TR price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of P3P623S00BG-08TR?
    Image P3P623S00BG-08SR P3P623S00BG-08TR
    Part Number P3P623S00BG-08SR P3P623S00BG-08TR
    Manufacturer onsemi onsemi
    Series Timing-Safe™ Timing-Safe™
    Package/Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
    Packaging Bulk Tape & Reel (TR)
    Product Status Obsolete Obsolete
    Programmable Not Verified Not Verified
    Type - -
    PLL Yes Yes
    Input Clock Clock
    Output Clock Clock
    Number of Circuits 1 1
    Ratio - Input:Output 1:8 1:8
    Differential - Input:Output No/No No/No
    Frequency - Max 50MHz 50MHz
    Divider/Multiplier No/No No/No
    Voltage - Supply 3V ~ 3.6V 3V ~ 3.6V
    Operating Temperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C