    Microchip Technology ATF750C-10SU-T
    Part No.:
    ATF750C-10SU-T
    Manufacturer:
    Microchip Technology
    Category:
    CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
    Package:
    24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedATF750C-10SU-T.pdf
    Description:
    750 GATES PLD, 10NS, SOIC, IND
    Manufacturer:
    Microchip Technology
    Series:
    ATF750C(L)
    Package/Case:
    24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Active
    Programmable:
    Programmable Type:
    In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
    Delay Time tpd(1) Max:
    10 ns
    Voltage Supply - Internal:
    4.5V ~ 5.5V
    Number of Logic Elements/Blocks:
    Number of Macrocells:
    10
    Number of Gates:
    500
    Number of I/O:
    10
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C (TA)