    Grayhill Inc. 34ASP33B4V2QT
    Part No.:
    34ASP33B4V2QT
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited34ASP33B4V2QT.pdf
    Description:
    SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
    Series:
    34A
    Switch Function:
    On-Off-On
    Current Rating (Amps):
    5A (AC/DC)
    Voltage Rating - AC:
    125 V
    Voltage Rating - DC:
    28 V
    Actuator Length:
    13.97mm
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 85°C
    1. How to order 34ASP33B4V2QT on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the 34ASP33B4V2QT price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 34ASP33B4V2QT?
    Image 34ASP33B4V2QT
    Part Number 34ASP33B4V2QT
    Manufacturer Grayhill Inc.
    Series 34A
    Circuit SPDT
    Switch Function On-Off-On
    Current Rating (Amps) 5A (AC/DC)
    Voltage Rating - AC 125 V
    Voltage Rating - DC 28 V
    Actuator Type Standard Round
    Actuator Length 13.97mm
    Features -
    Operating Temperature -30°C ~ 85°C