    Grayhill Inc. 34ASP12B4V3RT
    Part No.:
    34ASP12B4V3RT
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited34ASP12B4V3RT.pdf
    Description:
    SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
    Series:
    34A
    Switch Function:
    On-On
    Current Rating (Amps):
    0.4VA (AC/DC)
    Voltage Rating - AC:
    20 V
    Voltage Rating - DC:
    20 V
    Actuator Length:
    5.08mm
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 85°C
    1. How to order 34ASP12B4V3RT on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the 34ASP12B4V3RT price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 34ASP12B4V3RT?
    Image 34ASP12B4V3RT
    Part Number 34ASP12B4V3RT
    Manufacturer Grayhill Inc.
    Series 34A
    Circuit SPDT
    Switch Function On-On
    Current Rating (Amps) 0.4VA (AC/DC)
    Voltage Rating - AC 20 V
    Voltage Rating - DC 20 V
    Actuator Type Standard Round
    Actuator Length 5.08mm
    Features -
    Operating Temperature -30°C ~ 85°C