    Diodes Incorporated FL2500076A
    Part No.:
    FL2500076A
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedFL2500076A.pdf
    Description:
    CRYSTAL SURFACE MOUNT
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.031" (0.78mm)
    1. How to order FL2500076A on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the FL2500076A price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of FL2500076A?
    Image FL2500076A
    Part Number FL2500076A
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)