    Diodes Incorporated FL2500026A
    Part No.:
    FL2500026A
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedFL2500026A.pdf
    Description:
    CRYSTAL SURFACE MOUNT
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.031" (0.78mm)
    1. How to order FL2500026A on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the FL2500026A price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of FL2500026A?
    Image FL2500026A
    Part Number FL2500026A
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)