    Diodes Incorporated FL2500014
    Part No.:
    FL2500014
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedFL2500014.pdf
    Description:
    CRYSTAL SURFACE MOUNT
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.031" (0.78mm)
    1. How to order FL2500014 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the FL2500014 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of FL2500014?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FL2500014.
    Image FL2500014
    Part Number FL2500014
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.031" (0.78mm)