    CTS-Frequency Controls 445I25S24M57600
    Part No.:
    445I25S24M57600
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited445I25S24M57600.pdf
    Description:
    CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD
    Frequency:
    24.576 MHz
    Frequency Stability:
    ±50ppm
    Frequency Tolerance:
    ±20ppm
    ESR (Equivalent Series Resistance):
    40 Ohms
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max):
    0.053" (1.35mm)
    1. How to order 445I25S24M57600 on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the 445I25S24M57600 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 445I25S24M57600?
    Image 445I25S24M57600
    Part Number 445I25S24M57600
    Type MHz Crystal
    Frequency 24.576 MHz
    Frequency Stability ±50ppm
    Frequency Tolerance ±20ppm
    Load Capacitance Series
    ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
    Operating Mode Fundamental
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)