    TXC CORPORATION AZ-20.000MANE-T
    Part No.:
    AZ-20.000MANE-T
    Manufacturer:
    TXC CORPORATION
    Category:
    Crystals
    Package:
    Description:
    2.5X2.0 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
    Manufacturer:
    TXC CORPORATION
    Series:
    Package/Case:
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Product Status:
    Active
    Type:
    Frequency:
    Frequency Stability:
    Frequency Tolerance:
    Load Capacitance:
    ESR (Equivalent Series Resistance):
    Operating Mode:
    Operating Temperature:
    Ratings:
    Mounting Type:
    Supplier Device Package:
    Size / Dimension:
    Height - Seated (Max):
    1. How to order AZ-20.000MANE-T on ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited?
    3. Are the AZ-20.000MANE-T price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AZ-20.000MANE-T?
    Manufacturer TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION TXC CORPORATION
    Series AZ AZ AZ - -
    Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead - -
    Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
    Product Status Active Active Active Active Active
    Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal - -
    Frequency 37.4 MHz 16 MHz 25 MHz - -
    Frequency Stability ±30ppm ±30ppm ±50ppm - -
    Frequency Tolerance ±30ppm ±10ppm ±20ppm - -
    Load Capacitance 10pF 10pF 8pF - -
    ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms 100 Ohms 80 Ohms - -
    Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental - -
    Operating Temperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 125°C - -
    Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount - -
    Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) - -
    Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm) 0.024" (0.60mm) 0.024" (0.60mm) - -