    Picker Components PCS15-220A-380A-10ZLQ
    Part No.:
    PCS15-220A-380A-10ZLQ
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedPCS15-220A-380A-10ZLQ.pdf
    Description:
    SSR RELAY 10A 48~440VAC QUICK CO
    Voltage - Input:
    175 ~ 264VAC
    Voltage - Load:
    48 V ~ 440 V
    Load Current:
    10 A
    On-State Resistance (Max):
    Termination Style:
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 80°C