    Grayhill Inc. 70M-IAC24
    Part No.:
    70M-IAC24
    Manufacturer:
    Grayhill Inc.
    Category:
    I/O Relay Modules
    Package:
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., Limited70M-IAC24.pdf
    Description:
    AC INPUT MODULE 120V
    Manufacturer:
    Grayhill Inc.
    Series:
    70
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Type:
    AC Input Module
    Color:
    Yellow
    Style:
    Mini
    Voltage - Input:
    120VAC
    Current - Input:
    8 mA
    Voltage - Output:
    24VDC
    Current - Output:
    10mA