    E-T-A ESX10-TB-124-DC24V-2A-E
    Part No.:
    ESX10-TB-124-DC24V-2A-E
    Manufacturer:
    E-T-A
    Category:
    Circuit Breakers
    Package:
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedESX10-TB-124-DC24V-2A-E.pdf
    Description:
    CIR BRKR SOLID STATE 2A 24VDC
    Manufacturer:
    E-T-A
    Series:
    ESX10-T
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Mounting Type:
    DIN Rail
    Breaker Type:
    Solid State
    Current Rating (Amps):
    2A
    Voltage Rating - AC:
    Voltage Rating - DC:
    32 V