    Carling Technologies CLB-503-12CNN-B-F/50
    Part No.:
    CLB-503-12CNN-B-F/50
    Datasheet:
    ODK (HK) Electronics Technology Co., LimitedCLB-503-12CNN-B-F/50.pdf
    Current Rating (Amps):
    50A
    Voltage Rating - AC:
    250 V
    Voltage Rating - DC:
    32 V